Drink me

Ми зібрали кращу світову класику і авторські позиції. Наш висококласний алкоголь і cocktails від професійних бартендерів напевно піднімуть градус вашого настрою.
Щоб не помилитися з вибором, шеф-бартендер мережі – Влад Романішин – розробив карту смаків і фортеці коктейлів. З нею ви зможете знайти бажаний алкогольний відтінок або поекспериментувати з новими смаковими поєднаннями.
Однак гордістю нашої колекції залишаються унікальні пляшки бурбона, яких в місті ніде не знайдеш! Вони знаходяться в кімнаті обсмажувальника, куди їх привозять бармени з усього світу.
Дзвін келихів ми вважаємо за краще поєднувати зі стильною музикою, саме тому кожні вихідні запрошуємо улюблених резидентів за пульт. Такі ночі ми називаємо TheRo Nights – наші фірмові parties! 
Після цих ночей по місту ходять легенди і ми запрошуємо вас стати їх частиною!

What happens in The Roastery — stays in The Roastery!

Drink me

Ми зібрали кращу світову класику і авторські позиції. Наш висококласний алкоголь і cocktails від професійних бартендерів напевно піднімуть градус вашого настрою.
Щоб не помилитися з вибором, шеф-бартендер мережі розробив карту смаків і фортеці коктейлів, за допомогою якої ви зможете знайти бажаний алкогольний відтінок. Гордість нашої колекції – унікальні пляшки бурбона, бармени які привозять з усього світу. Таких ви точно ніде не знайдете!
Дзвін келихів ми вважаємо за краще поєднувати зі стильною музикою, саме тому кожні вихідні запрошуємо улюблених резидентів за пульт і влаштовуємо вечірки! Фірмові TheRo Nights, авторські Roxy Bar, Sorry Mom або Beat Inside.
Після цих ночей по місту ходять легенди і ми запрошуємо вас стати їх частиною!

What happens in The Roastery – stays in The Roastery!

Про бармена

Знайомся, бар-менеджер The Roastery – Влад Орловський! 

Влад потрапив до сфери обслуговування у 2013 році, почавши свій шлях за баром одеського закладу «Артшат». Далі він набирався досвіду за барною стійкою Travelers Coffee Odessa, а після — в ресторані Terrace. Sea View. Таким чином йому вдалося не лише познайомитися з гостями мережі, але й упізнати їх смакові переваги. Далі Влад спробував себе в якості бар-менеджеру ресторану «Apsheron» та «Облака», де уперше створив авторську коктейльну карту і взяв участь в головних барних конкурсах країни. 

Влітку Влад прийшов за бар Mantra Beach Club і YUG Restaurant, але все одно опинився в The Roastery, тому що саме це місце є відображенням його характеру та внутрішніх вайбів. Улюблений літній коктейль Влада — освіжаючий Daiquirí, але в холодний час він рекомендує обирати витримані напої в чистому вигляді, або ж світову класику у вигляді Negroni або Manhattan. 

Маленький лайфхак від Влада: якщо ви приходите за кавою на голодний шлунок, вибирайте капучино зі згущеним молоком або солоною карамеллю. Так напій подіє на організм найм’якше. 

«The Roastery я люблю за те, які круті гості тут бувають. Як гармонійно в цьому місці поєднуються драйвова та затишна атмосфера».

RESERVE&MORE

Нашi контакти

Про бармена

Знайомся, бар-менеджер The Roastery – Влад Орловський! Влад потрапив до сфери обслуговування у 2013 році, почавши свій шлях за баром одеського закладу «Артшат». Далі він набирався досвіду за барною стійкою Travelers Coffee Odessa, а після — в ресторані Terrace. Sea View. Таким чином йому вдалося не лише познайомитися з гостями мережі, але й упізнати їх смакові переваги. Далі Влад спробував себе в якості бар-менеджеру ресторану «Apsheron» та «Облака», де уперше створив авторську коктейльну карту і взяв участь в головних барних конкурсах країни. Влітку Влад прийшов за бар Mantra Beach Club і YUG Restaurant, але все одно опинився в The Roastery, тому що саме це місце є відображенням його характеру та внутрішніх вайбів. Улюблений літній коктейль Влада — освіжаючий Daiquirí, але в холодний час він рекомендує обирати витримані напої в чистому вигляді, або ж світову класику у вигляді Negroni або Manhattan. Маленький лайфхак від Влада: якщо ви приходите за кавою на голодний шлунок, вибирайте капучино зі згущеним молоком або солоною карамеллю. Так напій подіє на організм найм’якше. «The Roastery я люблю за те, які круті гості тут бувають. Як гармонійно в цьому місці поєднуються драйвова та затишна атмосфера».

Нашi контакти